Tristar | Universal Window Kit | AC-5555 | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross weight | 0.461 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Muud funktsioonid | The window kit is made out of 100% polyester and has a circuit dimension of 400 cm, therefore, it fits on most windows. Thanks to the Velcro tape, it is very easy to install. |
| Net weight | 0.277 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 287 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 174 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Universal Window Kit |
| Producer product name | AC-5555 |
| Tare weight (kg) | 0.184 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







